| Product Type: | Handheld | Rfid Reading: | Fdx-B/HDX |
|---|---|---|---|
| Data Storage: | YES | Display: | 128x64 pixels OLED display |
| Products Name: | Animal Microchip Scanner | Warranty: | 1 year |
| Compatibility: | ISO 11784/11785 | Battery Type: | AA |
| Markeren: | UHF-stoklezer voor dierenartsen,dier-ID-lezer met garantie,voor de fokkerij |
||
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Productsoort | Handheld |
| Rfid-lezen | Fdx-B/HDX |
| Gegevensopslag | - Jawel. |
| Afbeelding | 128x64 pixels OLED-display |
| Naam van de producten | Dierenmicrochipscanner |
| Garantie | 1 jaar |
| Verenigbaarheid | ISO 11784/11785 |
| Type batterij | AA |
PT290 is een robuuste, stick-stijl RFID tag reader ontwikkeld doorWuxi Fofia Technology Co., Ltd.Het ondersteunt ISO11784/11785 FDX-B & HDX normen, isICAR-gecertificeerdHet is ideaal voor vee-, schapen-, varkens- en geitenboerderijen.
| Artikel 1 | Specificatie |
|---|---|
| Model | PT290 LF-serie |
| Ondersteunde tags | ISO 11784/11785 FDX-B, HDX, ID64 |
| Lezen afstand | Oortekens: FDX-B 15cm, HDX 20cm; Microchips: 8cm |
| Frequentie. | 134.2 kHz |
| Bergingskapaciteit | 14, 000 records |
| Communicatie | Bluetooth 5.0, USB Type-C |
| Scherm | OLED-scherm |
| Batterij | oplaadbare lithiumbatterie |
| Werktijd | 12 uur continu |
| Werktemperatuur | -30°C tot +50°C |
| IP-classificatie | IP66 (waterdicht en stofdicht) |
| Gewicht | 480 g (netto), 930 g (bruto) |
| Afmetingen | 83 - 5,3 - 4,5 cm |
| Interface | Drie knoppen, buzzer, trilling |
| Garantie | 12 maanden |
Contactpersoon: Shaun
Tel.: +8618006171255