| Plaats van herkomst: | Wuxi, China |
| Merknaam: | FOFIA |
| Certificering: | ICAR |
| Modelnummer: | ZS007 |
| Document: | ZS007 Animal ID Microchip.pdf |
| Min. bestelaantal: | 5000 |
|---|---|
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking Details: | 20 PCs-zak, plastic die zakken in kartondoos worden ingepakt |
| Levertijd: | 5 werkdagen |
| Betalingscondities: | Paypal,Western Union,T/T,L/C |
| Levering vermogen: | 70000 PCs/week |
| Transponder: | Europese gemaakte glasmarkeringen | R/W-norm: | ISO 11784/5 fdx-B 134.2khz |
|---|---|---|---|
| Opslagtemperatuur: | -40°C ~ 50°C | Garantie: | 10 jaar |
| Certificaat: | ICAR | Chiptype: | EM4305 |
| RW/standard: | 134.2khz fdx-B | Chipcapaciteit: | met 128 bits |
| Gegevensopslag: | Uniek identificatienummer van 15 cijfers | Temperatuurbereik: | -40°C tot 80°C |
| Bedrijfstemperatuur: | -20°C tot 60°C | Microchipdimensie: | 1.4*8mm |
| Eigenschappen: | Diagnose en injectie | Sollicitatie: | Identificatie van huisdieren, volgen van vee, monitoring van dieren in het wild |
| Schrijf tijden: | > 1.000.000 keer | Werktemperatuur: | -25 tot +85 °C |
| Frequentie: | 134.2 kHz | Kwaliteitsborging: | 100% gelezen test |
| Rfid-type: | Fdx-B | ||
| Markeren: | ICAR-gecertificeerde microchip voor huisdieren,ultra-kleine dier-ID-chip,diergeneeskundige kliniek troeteldier tracking microchip |
||
ZS007is een RFID-dieren-identificatie-microchip met een wegwerpspuit die uitsluitend is ontworpen voor dieren.Europese chipsmet lees- en schrijfvermogen en unieke gegevensbeveiliging.6 eendimensionale streepjescode-etiketten en een gesteriliseerde papier-plastiek verpakkingszak.
| R/W-norm | ISO 11784/5 FDX-B |
| Frequentie. | 134.2KHz |
| Afmeting | Ø1,4*8 mm |
| Standaard tegen botsingen | IP67 |
| Garantie | 10 jaar |
| Bergingstemperatuur | -20°C tot +50°C |
| Operatietemperatuur | 0°C tot 50°C |
| Kleur van de spuit | Wit |
| Gewicht | 6.86g |
| Lange | 111 ± 2 mm |
| Breedte | 50 ± 1 mm |
| Verpakkingswijze | 20 stuks per zak |
| Sterilisatie | EO-gas, 5 jaar garantie |
| Barcode label | 8 zelfklevende stickers |
| Internationale certificering | Internationaal Comité voor de registratie van dieren (ICAR) |
Al onze transponders zijn goedgekeurd door ICAR (International Committee for Animal Recording). 991 is onze ongedeelde ICAR code.
Contactpersoon: Rita
Tel.: 15718519460