| Plaats van herkomst: | Wuxi, China |
| Merknaam: | FOFIA |
| Certificering: | ICAR |
| Modelnummer: | ZS007 |
| Document: | ZS007 Animal ID Microchip.pdf |
| Min. bestelaantal: | 5000 |
|---|---|
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking Details: | 20 PCs-zak, plastic die zakken in kartondoos worden ingepakt |
| Levertijd: | 5 werkdagen |
| Betalingscondities: | Paypal,Western Union,T/T,L/C |
| Levering vermogen: | 70000 PCs/week |
| Transponder: | Europese gemaakte glasmarkeringen | R/W-norm: | ISO 11784/5 fdx-B 134.2khz |
|---|---|---|---|
| Opslagtemperatuur: | -40°C ~ 50°C | Garantie: | 10 jaar |
| Certificaat: | ICAR | Chiptype: | EM4305 |
| RW/standard: | 134.2khz fdx-B | Chipcapaciteit: | met 128 bits |
| Gegevensopslag: | Uniek identificatienummer van 15 cijfers | Temperatuurbereik: | -40°C tot 80°C |
| Bedrijfstemperatuur: | -20°C tot 60°C | Microchipdimensie: | 1.4*8mm |
| Eigenschappen: | Diagnose en injectie | Sollicitatie: | Identificatie van huisdieren, volgen van vee, monitoring van dieren in het wild |
| Schrijf tijden: | > 1.000.000 keer | Werktemperatuur: | -25 tot +85 °C |
| Frequentie: | 134.2 kHz | Kwaliteitsborging: | 100% gelezen test |
| Rfid-type: | Fdx-B | ||
| Markeren: | FDX-B dierenmicrochip voor schuilplaatsen,mini-diertransponder lichtgewicht,ID-microchip voor kleine dieren FDX-B |
||
Productspecificatie:
ZS007 is RFID-dier-huisdier-ID-microchips metwegwerpspuit die exclusief voor dieren is ontworpen.
Dit product voldoet aan de 134,2 kHz ISO 11784/ISO 11785 FDX-B-standaard.
Elke spuit wordt geproduceerd met behulp van topkwaliteitEuropese chipsmet lezen/writus vermogenen beschikt over unieke gegevensbeveiliging.
Het bevat een wegwerpspuit, een microchip met peryleencoating, 6 eendimensionale streepjescodelabels en een gesteriliseerd papieren plastic verpakkingszakje.
| Microchipspecificatie | |
| R/W-standaard | ISO11784/5 FDX-B |
| frequentie | 134,2 KHz |
| Dimensie | Ø1,4*8mm |
| standaard tegen botsingen | IP67 |
| Garantie | 10 jaar |
| bewaartemperatuur | -20°C tot +50°C |
| bedrijfstemperatuur | 0°C tot 50°C |
| Spuitspecificatie | |
| kleur | wit |
| gewicht | 6,86 g |
| lengte | 111 ± 2 mm |
| breedte | 50 ± 1 mm |
| Anderen | |
| manier van inpakken | 20 stuks/zak |
| sterilisatie | EO-gas, 5 jaar garantie |
| streepjescode-etiket |
8 zelfklevende stickers |
| Internationale certificering | Internationaal Comité voor Dierenregistratie (ICAR) |
![]()
PRODUCTHOOGTEPUNTEN:
![]()
Over verzending
1. Wij accepteren verzending per expresse voor kleine bestellingen, en over zee voor bulkbestellingen.
2. Wij zijn niet verantwoordelijk voor duidelijk maatwerk, dus wanneer het artikel in uw land arriveert, hebben we mogelijk uw hulp nodig om het maatwerk te wissen.
3. Als u uw eigen expediteur heeft, neem dan zo vriendelijk contact met ons op bij de bestelling.
4. Als uw adres Brazilië is, laat ons dan bij het bestellen uw belastingnummer weten. Bedankt!
5. Levertijd voor verzending:5 tot 7 werkdagen per expresse, 30 tot 50 dagen over zee.
Certificering:
Al onze transponders zijn goedgekeurd door ICAR (International Committee For Animal Recording). 991 is onze ongedeelde ICAR-code.
We kunnen garanderen dat alle codeernummers uniek zijn in de wereld.
Veelgestelde vragen:
Q1. Bent u een fabriek of handelsbedrijf?
Wij zijn een professionele fabrikant met een werkplaats van 4000 vierkante meter, 100 werknemers en 15 jaar ervaring.
Wij zijn gevestigd in Wuxi, een prachtige stad op ongeveer een uur rijden van de haven van Shanghai. Welkom om onze fabriek te bezoeken.
Vraag 2. Zijn uw producten de laagste prijs?
Wij houden vooraf rekening met de kwaliteit. De prijs is gebaseerd op het kwaliteitsniveau en de bestelhoeveelheid. Korting is bij ons beschikbaar als de bestelling groot is. Als fabrikant heeft u de beste prijs, behalve een handelsbedrijf.
Q3. Alle producten hebben een garantie?
Ja, wij geven 5 jaar garantie op onze microchips
Q4. Wat is het transport?
Voornamelijk door Express, we hebben goede kortingen bij FedEx, DHL en TNT. U kunt ook uw eigen expediteur aanstellen.
Vraag 5. Wat moet ik doen als de goederen tijdens het transport beschadigd raken?
We gebruiken een stabiel pakket, de kans dat de goederen beschadigd raken tijdens de verzending is erg klein. Als dit gebeurt, zullen wij het koeriersbedrijf vragen hiervoor verantwoordelijk te zijn en u het verlies te betalen.
Vraag 6. Kunnen we de verpakking van de microchip aanpassen met ons logo, enz.?
Ja, wij ondersteunen OEM, alle kleuren, logo's en pakketten kunnen worden aangepast.
Contactpersoon: Rita
Tel.: 15718519460