| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | FOFIA |
| Certificering: | FULL ICAR |
| Modelnummer: | ET956+T967 |
| Document: | ET957+T967.pdf |
| Min. bestelaantal: | 1 st |
|---|---|
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking Details: | 200 stuks/doos |
| Levertijd: | 1-7 werkdagen na betaling |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Levering vermogen: | 20000 stuks / dag |
| R/W-norm: | ISO 11784/11785FDX-B | Frequentie: | 134.2KHz/125KHz |
|---|---|---|---|
| Hoogte: | ongeveer 10,5 mm | Materiaal: | 64,8x61x26,8mm |
| Bedrijfstemperatuur: | -30 tot 70 graden | Leesafstand: | 25cm-30cm afhankelijk van de lezer |
| Maat: | Diameter 24 mm voor ET956, 28 mm voor T901 | Spanning: | 320n |
| Strijdbestrijdingsnorm: | CEI 68-2-27 | Vibratiestandaard: | CEI 68-2-6 |
| Verpakkingswijze: | 50 stuks per zak of 10 stuks per bakje | Internationale certificering: | ICAR |
| Guarantee | 5 years |
|---|---|
| Material | TPU |
| Operation Temperature | -30 to 65°C |
| Packing | 50 Pcs/bag, 200 Pcs/box |
| Compliance Standards | ISO 11784/11785, ISO 14223 |
| Ear Tag Color | Yellow (other colors customizable) |
| Diameter | 24mm for ET956 ,35mm for T967 |
| Weight | 3.5g for ET956 |
| Feature | Identification |
| Shape | Round |
| Tension | 350N |
| Frequency | 134.2kHz |
Contactpersoon: Tina
Tel.: +8613661674805