| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | FOFIA |
| Certificering: | FULL ICAR |
| Modelnummer: | ET908+T905 |
| Document: | ET908+T901 .pdf |
| Min. bestelaantal: | 1 st |
|---|---|
| Prijs: | to be negotiation |
| Verpakking Details: | 200 stuks/doos |
| Levertijd: | 1-7 werkdagen na betaling |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Levering vermogen: | 20000 stuks / dag |
| R/W-norm: | ISO 11784/11785FDX-B | Frequentie: | 134.2KHz/125KHz |
|---|---|---|---|
| Hoogte: | 14,5 mm | Materiaal: | 64,8x61x26,8mm |
| Bedrijfstemperatuur: | -30 tot 65 graden | Leesafstand: | 25cm-30cm afhankelijk van de lezer |
| Dimensie: | 70*58mm voor T905 | Spanning: | 350N |
| Strijdbestrijdingsnorm: | CEI 68-2-27 | Vibratiestandaard: | CEI 68-2-6 |
| Garantie: | Boven 5 jaar | ||
| Markeren: | ICAR gecertificeerde vee oormerken,TPU Elektronische Oormerken,134.2kHz-frequentie-oordopjes |
||
| Garantie | 5 jaar |
|---|---|
| Materiaal | TPU |
| Bedrijfstemperatuur | -30 tot 65°C |
| Verpakking | 50 stuks/zak, 200 stuks/doos |
| Nalevingsnormen | ISO 11784/11785, ISO 14223 |
| Kleur oormerk | Geel (andere kleuren aanpasbaar) |
| Diameter | 30,5 mm |
| Gewicht | 6,5 g |
| Functie | Identificatie |
| Vorm | Ronde |
| Spanning | 350N |
| Frequentie | 134,2 kHz |
Contactpersoon: Tina
Tel.: +8613661674805