| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | FOFIA |
| Certificering: | ISO11784/5 |
| Modelnummer: | ZS009 |
| Document: | ZS009 Animal ID Microchip.pdf |
| Min. bestelaantal: | 1 STKS |
|---|---|
| Prijs: | to be negotiation |
| Verpakking Details: | 1pcs = zak + spuit + glasstag + 6 barcode stickers / 20pcs per zak |
| Levertijd: | 1-7 DAGEN |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Levering vermogen: | 100000pcs per week |
| R/W-norm: | ISO11784/5 FDX-B | Frequentie: | 134.2kHz |
|---|---|---|---|
| Dimensie: | 1,25*8,3 mm | Strijdbestrijdingsnorm: | IP67 |
| Plaats van herkomst: | Europa | Opslagtemperatuur: | -40 tot 100 graden |
| Kleur: | wit | Gewicht: | 6.86g |
| Injectiemateriaal: | PP | Sterilisatie: | EO-gas |
| Markeren: | RFID 134,2 kHz microchip voor dieren,waterdicht oormerk voor vee |
||
![]()
| Specificaties van de microchip | |
|---|---|
| Standaardchip | ISO 11784/5 FDX-B |
| Frequentie. | 134.2KHz |
| Afmeting | Ø1,25*8,3 mm |
| Materiaal | Bioglas |
| Temperatuurbereik | 25°C tot 50°C (77°F tot 122°F) |
| Temperatuurnauwkeurigheid | ± 0,1 °C / 0,18 °F |
| Aanvullende informatie | |
|---|---|
| Lezer | Alle |
| Kleur | wit |
| Pakket | 20 stuks per zak |
| Sterilisatie | EO-gas |
| Barcode-label | 6 barcode-stickers |
| Garantie | 20 jaar voor chip, 5 jaar voor sterilisatie. |
Verpakking: 10 stuks per doos, 500 stuks per doos
Wuxi Fofia Technology Co., Ltd biedt uitgebreide oplossingen voor het slimme beheer van vee en het beheer van huisdier-ID. Onze producten dienen boerderijdieren, huisdieren, vissen, Arowana en wilde dieren.
We zijn toegewijd aan het ontwikkelen en promoten van dierenidentificatieproducten, het winnen van het vertrouwen van klanten door middel van hoogwaardige producten, eersteklas service en snelle levering.Alle grondstoffen komen van gekwalificeerde leveranciers met gegarandeerde kwaliteit.
We zijn al meer dan 20 jaar gespecialiseerd in dieren-ID-producten. We produceren microchips voor dieren, microchips voor huisdieren, oortjes, elektronische oortjes en RFID-lezers.Onze producten worden naar meer dan 90 landen wereldwijd geëxporteerd..
Email: Tina@fofia.com
Ontdek onze catalogus: fofiatag.com
Contactpersoon: Tina
Tel.: +8613661674805