| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | FOFIA |
| Certificering: | ISO11784/5 |
| Modelnummer: | ZS008 |
| Document: | ZS008 Animal ID Microchip.pdf |
| Min. bestelaantal: | 1 STKS |
|---|---|
| Prijs: | to be negotiation |
| Verpakking Details: | 1pcs = zak + spuit + glasstag + 6 barcode stickers / 20pcs per zak |
| Levertijd: | 1-7 DAGEN |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Levering vermogen: | 100000pcs per week |
| R/W-norm: | ISO11784/5 FDX-B | Frequentie: | 134.2kHz |
|---|---|---|---|
| Dimensie: | 1,8*4mm | Strijdbestrijdingsnorm: | IP67 |
| Plaats van herkomst: | Europa | Opslagtemperatuur: | -40 tot 100 graden |
| Kleur: | wit | Gewicht: | 6.86g |
| Injectiemateriaal: | PP | Sterilisatie: | EO-gas |
| Markeren: | ISO-transponder-microchip voor immobilisator,beveiligde authenticatie voertuig microchip,ISO-transponder met gegevensoverdracht |
||
![]()
| Microchipspecificaties | |
|---|---|
| Chipstandaard | ISO11784/5 FDX-B |
| Frequentie | 134,2 KHz |
| Dimensie | Ø1,4*8mm |
| Materiaal | Bio-glas |
| Temperatuurbereik | 25°C tot 50°C (77℉ tot 122℉) |
| Temperatuurnauwkeurigheid | ±0,1°C / 0,18°F |
| Aanvullende informatie | |
|---|---|
| Lezer | Alle |
| kleur | blauw |
| Pakket | 20 stks/zak |
| Sterilisatie | EO-gas |
| Streepjescode-etiket | 6 barcodestickers |
| Garantie | 20 jaar voor chip, 5 jaar voor sterilisatie |
Verpakking: 10 stuks per doos, 500 stuks per verzenddoos
Wuxi Fofia Technology Co., Ltd biedt uitgebreide oplossingen voor slim veebeheer en huisdier-ID-beheer. Onze producten zijn bedoeld voor boerderijdieren, huisdieren, vissen, Arowana en wilde dieren.
We streven ernaar om producten voor de identificatie van dieren te ontwikkelen en te promoten, waarbij we het vertrouwen van de klant winnen door producten van hoge kwaliteit, eersteklas service en snelle levering. Alle grondstoffen zijn afkomstig van gekwalificeerde leveranciers met gegarandeerde kwaliteit.
Wij zijn al meer dan 20 jaar gespecialiseerd in dieridentificatieproducten en produceren microchips voor dieren, microchips voor huisdieren, oormerken, elektronische oormerken en RFID-lezers. Onze producten worden wereldwijd naar meer dan 90 landen geëxporteerd.
E-mail: Tina@fofia.com
Ontdek onze catalogus: fofiatag.com
Contactpersoon: Tina
Tel.: +8613661674805