| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | FOFIA |
| Certificering: | FULL ICAR |
| Modelnummer: | ET957+T967 |
| Document: | ET957+T967.pdf |
| Min. bestelaantal: | 1 st |
|---|---|
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking Details: | 200 stuks/doos |
| Levertijd: | 1-7 werkdagen na betaling |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Levering vermogen: | 20000 stuks / dag |
| R/W-norm: | ISO 11784/11785FDX-B | Frequentie: | 134.2KHz/125KHz |
|---|---|---|---|
| Hoogte: | ongeveer 10,5 mm | Materiaal: | 64,8x61x26,8mm |
| Bedrijfstemperatuur: | -30 tot 70 graden | Leesafstand: | 25cm-30cm afhankelijk van de lezer |
| Maat: | Diameter 24 mm voor ET957 | Spanning: | 320n |
| Strijdbestrijdingsnorm: | CEI 68-2-27 | Vibratiestandaard: | CEI 68-2-6 |
| Verpakkingswijze: | 50 stuks per zak of 10 stuks per bakje | Internationale certificering: | ICAR |
| Markeren: | ICAR-gecertificeerde elektronische schapeoortags,FDX-B TPU-oordopjes voor vee,134.2kHz frequentie elektronische oortags |
||
| Garantie | 5 jaar |
|---|---|
| Materiaal | TPU |
| Operatietemperatuur | -30 tot 65°C |
| Verpakking | 50 stuks per zak, 200 stuks per doos |
| Nalevingsnormen | ISO 11784/11785, ISO 14223 |
| Kleur van de oorplaat | Geel (andere kleuren kunnen aangepast worden) |
| Diameter | 24 mm voor ET956, 35 mm voor T967 |
| Gewicht | 4.4 g voor ET957 |
| Kenmerken | Identificatie |
| Vorm | Ronde en Schaafvorm |
| Spanning | 350N |
| Frequentie. | 134.2 kHz |
Contactpersoon: Tina
Tel.: +8613661674805