| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | fofia |
| Certificering: | ISO11784、ISO11785 |
| Modelnummer: | ET969 |
| Document: | ET969.pdf |
| Min. bestelaantal: | 2 stuks |
|---|---|
| Prijs: | 0.9 |
| Verpakking Details: | Karton |
| Levertijd: | 8 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Levering vermogen: | 80000 |
| Frequentie: | 134,2 kHz (+-3 kHz) | R/W-norm: | ISO11784/11785HDX |
|---|---|---|---|
| Bedrijfstemperatuur: | -20 tot 70 graden | Hoogte: | 77mm |
| Gewicht: | 0.012 kg | Materiaal: | 64,8x61x26,8mm |
| Kleur: | Geel | Pakketgrootte: | 12X8X2 cm |
| Bruto gewicht: | 0,020 kg | Modelnummer: | T969 |
Volledig ICAR-gecertificeerd ET969 dierlijk FDX-B-oormerk in geel met hoogwaardig RFID TPU-materiaal, gesteriliseerd voor verkoop in het schapen- en geitenbeheer.
Dit elektronische dierenoormerk is speciaal ontworpen voor het beheer van geiten en schapen. Het voldoet aan de internationale normen ISO11784/5 en FDX-B en beschikt over Europese chips met lees-/schrijfmogelijkheden en unieke gegevensbeveiliging.
Het product combineert visuele en elektronische chipfuncties, waardoor letters, cijfers en tweedimensionale codes op het mannelijke deel kunnen worden afgedrukt, terwijl chips in het vrouwelijke deel kunnen worden ingebed. Door gebruik te maken van overmolding-procestechnologie biedt het waterdichte en anti-verlieseigenschappen.
| Attribuut | Specificatie |
|---|---|
| Gebruik | Schaap |
| Technologietype | Lasercodering |
| Materiaal | TPU |
| Kleur | Geel |
| Garantie | 1,5 jaar |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Plaats van herkomst | Jiangsu, China |
| Gewicht | 0,012 kg |
| Modelnummer | T969 |
| Merknaam | Fofia |
| Type | Dieren volgen |
| Garantie | 5 jaar |
| Functie | Het volgen van dierengeiten |
| Pakket | Kartonnen verpakking |
| Functie | Veiligheid, stabiel |
| Sollicitatie | ID-beheer voor het volgen van dieren |
| Productnaam | Oormerk |
| Dieren | Schapen, Geit |
| MOQ | 5000 st |
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Eenheden verkopen | Enkel artikel |
| Pakketgrootte | 12*8*2cm |
| Bruto gewicht | 0,020 kg |
| Aantal (stuks) | 1 - 2 | 3 - 5.000 | 5.001 - 20.000 | > 20.000 |
|---|---|---|---|---|
| Doorlooptijd (dagen) | 8 | 15 | 30 | Te onderhandelen |
Contactpersoon: Tina
Tel.: +8613661674805