| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | fofia |
| Certificering: | ISO11784、ISO11785 |
| Modelnummer: | ET956 |
| Document: | ET957+T967.pdf |
| Min. bestelaantal: | 2 stuks |
|---|---|
| Prijs: | 0.53 |
| Verpakking Details: | Karton |
| Levertijd: | 8 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Levering vermogen: | 80000 |
| Frequentie: | 134,2 kHz (+-3 kHz) | R/W-norm: | ISO11784/11785 FDX-B |
|---|---|---|---|
| Bedrijfstemperatuur: | -20 tot 70 graden | Hoogte: | 10,5 mm |
| Maat: | Doorsnede 24 mm | Gewicht: | 3,5 g |
![]()
Dit elektronische dierenoormerk is een soort label dat exclusief is ontworpen voor het beheer van biggen en schapen. Het voldoet aan de internationale normen ISO11784/5 en FDX-B.
Elke tag wordt geproduceerd met behulp van Europese chips van topkwaliteit met lees-/schrijfmogelijkheden en beschikt over unieke gegevensbeveiliging. Dit product wordt gecombineerd met een visuele en elektronische chipfunctie. We kunnen niet alleen letters, cijfers en tweedimensionale codes op het mannelijke deel afdrukken, maar ook chips in het vrouwelijke deel inbedden.
Door het overvormproces toe te passen, is het waterdicht en anti-verlies. In combinatie met RFID-lezers biedt dit oormerk een nuttige oplossing bij het fokken van dieren, slachtbeheer en identificatie van dieren.
| R/W-standaard | ISO 11784/85 FDX-B |
| Frequentie | 134,2 kHz |
| bedrijfstemperatuur | -20 tot 70 graden |
| hoogte | 10,5 mm |
| maat | Doorsnede 24 mm |
| gewicht | 3,5 g |
| spanning | 320N |
| standaard tegen botsingen | IEC 68-2-27 |
| Iternationale certificering | Internationaal Comité voor het registreren van dieren |
| vibrerende standaard | IEC 68-2-6 |
Kunnen we de verpakking van de microchip aanpassen met ons logo, enz.?
Ja, wij ondersteunen OEM, alle kleuren, logo's en pakketten kunnen worden aangepast.
Wat moet ik doen als de goederen tijdens het transport beschadigd raken?
We gebruiken een stabiel pakket, de kans dat de goederen tijdens de verzending beschadigd raken is erg klein. Als dit gebeurt, zullen wij het koeriersbedrijf vragen hiervoor verantwoordelijk te zijn en u het verlies te betalen
Wat is het transport?
Voornamelijk door Express, we hebben goede kortingen bij FedEx, DHL en TNT. U kunt ook uw eigen expediteur aanstellen.
Alle producten hebben een garantie?
Ja, wij geven 1 tot 5 jaar garantie op onze producten.
Zijn uw producten de laagste prijs?
Wij houden vooraf rekening met de kwaliteit. De prijs is gebaseerd op het kwaliteitsniveau en de bestelhoeveelheid. Korting is bij ons beschikbaar als de bestelling groot is. Als fabrikant heeft u de beste prijs, behalve een handelsbedrijf.
Bent u een fabriek of handelsbedrijf?
Wij zijn een professionele fabrikant met een werkplaats van 4000 vierkante meter, 1000 werknemers en 25 jaar ervaring. Wij zijn gevestigd in Wuxi, een prachtige stad op ongeveer een uur rijden van de haven van Shanghai. Welkom om onze fabriek te bezoeken.
Contactpersoon: Tina
Tel.: +8613661674805