| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | FOFIA |
| Certificering: | ISO |
| Modelnummer: | HT003 |
| Document: | HT003(2).pdf |
| Min. bestelaantal: | 1 stks |
|---|---|
| Prijs: | USD 3.85 |
| Verpakking Details: | 1pcs = zak + spuit + glasstag + 6 barcode stickers / 20pcs per zak |
| Levertijd: | 1-7 dagen |
| Betalingscondities: | T/T, Paypal |
| Levering vermogen: | 100000pcs per week |
| R/W-norm: | ISO11784/5 FDX-B | Spaandergeldigheid: | Meer dan 20 jaar |
|---|---|---|---|
| Weergave: | Identiteitskaart en temperatuur | Garantie: | 10 jaar |
| Naleving: | RoHS en ICAR | Internationaal certificaat: | ICAR |
| Afmetingen: | 1,5 mm doorsnede | Streepjescodestickers: | 6 streepjescodestickers |
| Protocolstandaard: | ISO 11784/11785 | Chiptype: | Passieve RFID |
| pakket: | 20 stuks in een zak | Streepjescode: | 6 stuks streepjescode-etiketten |
| Materiaal: | Glas | Kleur van de spuit: | Wit |
| Bedrijfstemperatuur: | 0℃ aan +50℃ | Injectiemateriaal: | PP |
| Microchip Specifications | |
|---|---|
| Chip Standard | ISO11784/5 FDX-B |
| Frequency | 134.2KHz |
| Dimension | Ø1.5*11mm |
| Material | Bio-glass |
| Temperature Range | 25°C to 50°C (77℉ to 122℉) |
| Temperature Accuracy | ±0.1°C / 0.18°F |
| Syringe Specifications | |
|---|---|
| Color | White and orange |
| Weight | 6.8g |
| Length | 111±2mm |
| Width | 50±1mm |
| Additional Information | |
|---|---|
| Reader | FOFIA PT200 |
| Reading Distance | Animal ID: 10cm / Healthy ID: 10cm |
| Package | 10 pcs/box |
| Sterilization | EO gas |
| Barcode Label | 6 barcode stickers |
| Guarantee | 20 years for chip, 5 years for sterilization |
Contactpersoon: Rita
Tel.: +8615718519460