| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | FOFIA |
| Certificering: | FULL ICAR |
| Modelnummer: | ET908+T901 |
| Document: | ET908+T901 .pdf |
| Min. bestelaantal: | 1 stks |
|---|---|
| Prijs: | Price to be negotiated |
| Verpakking Details: | 50 stc per zak, 200 stcs per doos met zilveren label op doos |
| Levertijd: | 1-7 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Levering vermogen: | 20000 stks per dag |
| Frequentie: | 134.2kHz |
|---|
Robuuste elektronische oormerken ontworpen voor langdurige identificatie van vee en integratie met bedrijfsbeheer. Geschikt voor runderen, schapen en geiten.
RFID Oormerk met groot bereik voor identificatie en tracking van vee. Dit waterdichte RFID oormerk is duurzaam gebouwd en biedt betrouwbare identificatie van dieren met sterke retentie en eenvoudige installatie.
| Frequentie | 134.2kHz |
|---|---|
| Kleur | Geel (aangepaste kleuren beschikbaar) |
| MOQ | 1 stuk |
| Afmeting | 30.6mm * 14.5mm |
| Laserprinten | Beschikbaar |
| OEM Services | Beschikbaar |
| Samples | 2 gratis samples geleverd |
| Standaard | ISO11784/5 FDX-B |
| Spanning | 350N |
| Materiaal | TPU |
Wuxi FOFIA Technology Co., Ltd., opgericht in 2002, is gespecialiseerd in IoT-oplossingen voor landbouw en veebeheer. Met een focus op oormerken voor dieren, microchip huisdierlabels en taglezers, zijn wij een professionele fabrikant van diverse identificatiemerken voor dieren, sensoren, RFID-lezers en geïntegreerde toepassingssystemen.
Onze uitgebreide ervaring wordt aangevuld door een uitstekend R&D-team en een sterke productiecapaciteit. Bovendien werd FOFIA sinds 2009 goedgekeurd door de International Commission for Animal Records (ICAR). Tot nu toe hebben we geëxporteerd naar meer dan 100 landen.
WUXI FOFIA is het enige bedrijf in China dat VOLLEDIGE ICAR-certificering bezit.
Contactpersoon: Rita
Tel.: +8615718519460