| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | FOFIA |
| Certificering: | FULL ICAR |
| Modelnummer: | ET908+T901 |
| Document: | ET908+T901 .pdf |
| Min. bestelaantal: | 1 stks |
|---|---|
| Prijs: | Price to be negotiated |
| Verpakking Details: | 50 stc per zak, 200 stcs per doos met zilveren label op doos |
| Levertijd: | 1-7 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, |
| Levering vermogen: | 20000 stks per dag |
| Frequentie: | 134.2kHz |
|---|
FULL ICAR RFID Animal Ear Tag voor schapen, geiten, varkens en runderen met ISO11784/5 onverdeelde ICAR-code en BLE-lezerondersteuning bij FULL ICAR ET908 Circular.
| Frequentie. | 134.2 kHz |
|---|---|
| Kleur | Geel (op maat gemaakte kleuren beschikbaar) |
| MOQ | 1 stuk |
| Grootte | 30.6 mm * 14.5 mm |
| Laserprinten | Beschikbaar |
| OEM-diensten | Beschikbaar |
| Monsters | 2 gratis monsters verstrekt |
| Standaard | ISO 11784/5 FDX-B |
| Spanning | 350N |
| Materiaal | TPU |
Wuxi FOFIA Technology Co., Ltd., opgericht in 2002, is gespecialiseerd in IoT-oplossingen voor landbouw en veehouderij.
WUXI FOFIA is het enige bedrijf in China dat een volledige ICAR-certificering heeft.
Contactpersoon: Rita
Tel.: +8615718519460