| Plaats van herkomst: | Jiangsu, China |
| Merknaam: | FOFIA |
| Modelnummer: | ET907 |
| Min. bestelaantal: | 1 |
|---|---|
| Prijs: | US$0.03-0.05 |
| Materiaal: | TPU | Gewicht: | 6,5 g |
|---|---|---|---|
| Frequentie: | 134.2kHz | Leesafstand: | 17 cm |
| Spanning: | 350N | Werktemperatuur: | -30 ° C tot 60 ° C |
| Maat: | H: 14,5 mm D: 30,6 mm ± 0,3 mm | Strijdbestrijdingsnorm: | CEI 68-2-27 |
| Trillingsstandaard: | CEI 68-2-6 | R/W-norm: | ISO11784/5 FDX-B |
| Kleur: | GEEL | Spaanderspecificatie: | HDX-B-RFID |
| Waterdicht: | Ja | Anti-verlies: | Ja |
| Leesafstand: | 15 cm | ||
| Markeren: | GPS/Beidou Positioning RFID Electronic Ear Tag,17cm Reading Distance Livestock Identification Tag,IEC 68-2-6 Vibration Standard Animal Tracking Tag |
||
| Chip Specificatie | |
|---|---|
| R/W standaard | ISO11784/5 FDX-B |
| Frequentie | 134.2KHz/125KHz |
| Bedrijfstemperatuur | -30°C tot 60°C |
| Oormerk Specificatie | |
| Kleur | Geel (aanpasbaar) |
| Gewicht | 6.5g |
| Afmeting | H:14.5mm D:30.6mm ± 0.3mm |
| Materiaal | PEUR (Polyether urethaan) |
| Spanning | 35oN |
| Anti-botsingsstandaard | IEC 68-2-27 |
| Vibratiestandaard | IEC 68-2-6 |
| Leesafstand | 15cm |
| Internationale certificering | International Committee For Animal Recording (ICAR) |
Contactpersoon: lisa
Tel.: 15949235501