| Plaats van herkomst: | Jiangsu, China |
| Merknaam: | FOFIA |
| Modelnummer: | ZS006 |
| Min. bestelaantal: | 50 |
|---|---|
| Prijs: | $0.80-0.90 |
| Spaandertype: | EM4305, FDX | Communicatie -interface: | RFID |
|---|---|---|---|
| Frequentie: | 134.2 kHz | Bedrijfstemperatuur: | -25 ° C tot +75 ° C |
| Injectiemateriaal: | PP | Strijdbestrijdingsnorm: | IP67 |
| Dimensie: | 2.12*12mm | Chipfrequentie: | 134.2 kHz |
| Gewicht van de spuit: | 6.86g | Spuit lengte: | 111±2mm |
| Spuitbreedte: | 50 ± 1 mm | Opslagtemperatuur: | Meer dan 5 jaar |
| Werktemperatuur: | 0 ° C tot 50 ° C | Microchip-coating: | Parylene-gecoat |
| Beschikbare maten: | 1.25*8mm, 1.4*8mm, 2.12*12 mm, 2.12*12 mm+temperatuur | ||
| Markeren: | 10-Year Guarantee Pet ID Microchip,Customized Color Animal Tracking Microchip,Mini Tag Injectable Pet Microchip |
||
De ZS006 is een exclusieve spuitenset voor dieren die een wegwerpspuit, een paryleen-gecoate microchip, zes 1D-barcodelabels en een gesteriliseerde verpakkingstas bevat. Alle componenten zijn ontworpen en vervaardigd volgens internationale normen voor dieridentificatie (ISO 11784/ISO 11785).
| Functie | Specificatie |
|---|---|
| Temperatuur | ISO11784/5 FDX-B |
| Frequentie | Oranje |
| Afmeting | Ø2.12*12mm |
| Anti-collision standaard | IP67 |
| Garantie | 10 jaar |
| Opslagtemperatuur | Meer dan 5 jaar |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C tot 50°C |
| Functie | Specificatie |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Gewicht | 6.86g |
| Lengte | 111±2mm |
| Breedte | 50±1mm |
| Beschikbare maten | 1.25*8mm, 1.4*8mm, 2.12*12mm, 2.12*12mm+temperatuur |
Wuxi FOFlA Technology Co., Ltd. werd opgericht in 2002 en is gespecialiseerd in IoT-oplossingen voor de landbouw, met een focus op dieridentificatiesystemen, beheer van vee-informatie en voedselveiligheidstracering op basis van RFID- en WSN-technologieën. Wij zijn een professionele fabrikant van diverse dieridentificatietags, sensoren, RFID-lezers en geïntegreerde applicatiesystemen.
Met een uitstekend R&D-team en een sterke productiecapaciteit heeft FOFlA sinds 2009 goedkeuring gekregen van de International Commission for Animal Records (ICAR), waardoor onze producten wereldwijd in meer dan 100 landen worden gebruikt.
Contactpersoon: lisa
Tel.: 15949235501