| Plaats van herkomst: | Jiangsu, China |
| Merknaam: | FOFIA |
| Modelnummer: | ZS006 |
| Min. bestelaantal: | 50 |
|---|---|
| Prijs: | $0.30-0.45 |
| Spaandertype: | EM4305, FDX | Communicatie -interface: | RFID |
|---|---|---|---|
| Frequentie: | 134.2 kHz | Bedrijfstemperatuur: | -25 ° C tot +75 ° C |
| Injectiemateriaal: | PP | Strijdbestrijdingsnorm: | IP67 |
| Dimensie: | 2.12*12mm | Microchip-standaard: | ISO11784/5 FDX-B |
| Opslagtemperatuur: | Meer dan 5 jaar | Werktemperatuur: | 0 ° C tot 50 ° C |
| Gewicht van de spuit: | 6.86g | Spuit lengte: | 111±2mm |
| Spuitbreedte: | 50 ± 1 mm | Beschikbare maten: | 1.25*8mm, 1.4*8mm, 2.12*12 mm, 2.12*12 mm+temperatuur |
| Garantieperiode: | 10 jaar | ||
| Markeren: | ISO 11784/5 Pet ID Microchip,Waterproof Animal RFID Chip,Mini Tag Injectable Microchip |
||
| Functie | Specificatie |
|---|---|
| Standaard | ISO11784/5 FDX-B |
| Frequentie | 134.2kHz |
| Afmeting | Ã2.12Ã12mm |
| Waterdichtheid | IP67 |
| Garantie | 10 jaar |
| Houdbaarheid | Meer dan 5 jaar |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C tot 50°C |
| Functie | Specificatie |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Gewicht | 6.86g |
| Lengte | 111±2mm |
| Breedte | 50±1mm |
| Beschikbare maten | 1.25Ã8mm, 1.4Ã8mm, 2.12Ã12mm, 2.12Ã12mm met temperatuursensor |
Contactpersoon: lisa
Tel.: 15949235501