| Plaats van herkomst: | Jiangsu, China |
| Merknaam: | FOFIA |
| Modelnummer: | ET907 |
| Min. bestelaantal: | 10 |
|---|---|
| Prijs: | $0.30-0.50 |
| Materiaal: | TPU | Gewicht: | 6,5 g |
|---|---|---|---|
| Frequentie: | 134.2kHz | Spanning: | 350N |
| Leesafstand: | 17 cm | Werktemperatuur: | -30 ° C tot 60 ° C |
| Hoogte: | 14,5 mm | Diameter: | 30.6mm ± 0.3mm |
| Strijdbestrijdingsnorm: | CEI 68-2-27 | Trillingsstandaard: | CEI 68-2-6 |
| R/W-norm: | ISO11784/5 FDX-B | Kleur: | GEEL |
| Spaandertype: | RFID | Gebruik: | Vee |
| Toepassing: | Boerderijen | ||
| Markeren: | 350N Tension RFID Ear Tag,134.2KHz Frequency Electronic Ear Tag,5 Years Warranty Livestock Ear Tag |
||
Ons op RFID-technologie gebaseerde systeem voor dierenidentificatie en traceerbaarheid is ontworpen voor uitgebreide monitoring gedurende het fok-, transport- en slachtproces. In geval van ziekte-uitbraken maakt het systeem terugtracing mogelijk naar de fokgeschiedenis van het dier. Gezondheidsautoriteiten kunnen dit systeem gebruiken om potentieel geïnfecteerde dieren te volgen, het eigendom te bepalen en historische gegevens te bekijken. Het systeem levert directe, gedetailleerde en betrouwbare gegevens van geboorte tot slacht.
| Chip Specificatie | |
|---|---|
| R/W standaard | ISO11784/5 FDX-B |
| Frequentie | 134.2KHz/125KHz |
| Bedrijfstemperatuur | -30°C tot 60°C |
| Oormerk Specificatie | |
| Kleur | Geel (aangepaste kleuren beschikbaar) |
| Gewicht | 6.5g |
| Afmeting | H:14.5mm D:30.6mm ± 0.3mm |
| Materiaal | PEUR (Polyether urethaan) |
| Spanning | 35oN |
| Anti-botsingsstandaard | IEC 68-2-27 |
| Vibratiestandaard | IEC 68-2-6 |
| Leesafstand | 15cm |
| Internationale certificering | International Committee For Animal Recording (ICAR) |
Opgericht in 2002, zijn wij gespecialiseerd in IoT-oplossingen voor de landbouw met een focus op systemen voor dierenidentificatie, beheer van vee-informatie en systemen voor het volgen van voedselveiligheid op basis van RFID en WSN-technologieën. Als professionele fabrikant van dierenidentificatiemerken, sensoren, RFID-lezers en geïntegreerde toepassingssystemen, combineren we uitgebreide ervaring met een uitstekend R&D-team en een sterke productiecapaciteit.
FOFlA is sinds 2009 ICAR-goedgekeurd, met onze producten die wereldwijd in meer dan 100 landen worden gebruikt.
Wuxi Fofia Technology Co., Ltd is een toonaangevende leverancier van producten voor dierenidentificatie in Azië en de Pacifische regio. Met een werkplaats van 3000 vierkante meter, 1000 werknemers en 22 jaar ervaring, produceren we RoHS- en CE-gecertificeerde producten. Gevestigd in Wuxi (slechts een uur van de haven van Shanghai), leveren we topkwaliteit producten en eersteklas service aan onze gewaardeerde klanten.
Contactpersoon: lisa
Tel.: 15949235501