| Merknaam: | FOFIA |
| Document: | ET957+T967.pdf |
| Min. bestelaantal: | 1 |
|---|---|
| Prijs: | 0.45 usd |
| Standaard: | ISO11784/5 FDX-B | Frequentie: | 134.2 KHz (+-3 KHZ) |
|---|---|---|---|
| Kleur: | Geel (andere kleuren zijn klantgericht) | Grootte: | Diameter 24 mm±0,3 mm voor ET957, 35*35 mm voor T967. |
| Spanning: | 320 N + | Gewicht: | 6.8G |
| Geldigheid: | Meer dan 20 jaar | Authenticatie: | - Ja, dat klopt. |
| Schokbestendigheid: | - Ja, dat klopt. | Vibratiestandaard: | IEC-68-2-6 |
| Markeren: | RFID-oortekens voor schapen,FDX-B-chip RFID-oordopjes,schapen RFID-tags met garantie |
||
| Kenmerk | Waarde |
|---|---|
| Standaard | ISO11784/5 FDX-B |
| Frequentie | 134.2 KHz (+-3 KHZ) |
| Kleur | geel (andere kleuren zijn aanpasbaar) |
| Afmeting | Diameter 24mm±0.3mm voor ET957, 35*35mm voor T967 |
| Treksterkte | 320 N + |
| Gewicht | 6.8g |
| Levensduur | Meer dan 20 jaar |
| Authenticatie | Ja |
| Schokbestendigheid | Ja |
| Trillingsnorm | IEC-68-2-6 |
Normen: ISO11784/11785 FDX-B conform
Certificering: Volledig ICAR Goedgekeurd
Materiaal: Waterdichte TPU
Toepassing: Varkens, Geiten, Schapen, Kleine Herkauwers
ET957 + T967 is een compacte RFID elektronische oormerkset speciaal ontwikkeld voor kleinvee zoals varkens, geiten en schapen. Het mannelijke merkteken (ET957) heeft een aanpasbaar visueel ID-oppervlak, terwijl het vrouwelijke merkteken (T967) een 134.2KHz FDX-B chip bevat die compatibel is met ISO11785 standaarden en internationaal geaccepteerde lezers.
Elk paar is ontworpen om lichtgewicht, sterk en eenvoudig aan te brengen met standaard applicators. Deze merken worden veel gebruikt in traceerbaarheid, fokregistratie, veterinaire dossiers en slachthuissystemen.
| Item | Specificatie |
|---|---|
| Chip Protocol | ISO11784/11785 FDX-B |
| Frequentie | 134.2 KHz ± 3 KHz |
| Kleur | Geel (aanpasbaar) |
| Afmetingen Merkteken | ET957: Ø24 mm T967: 35 mm x 35 mm |
| Hoogte Merkteken | 10.5 mm ± 0.3 mm |
| Totaal Gewicht | 5.8 g |
| Treksterkte | ≥ 320N |
| Slagvastheid | IEC 68-2-27 Standaard |
| Trillingsweerstand | IEC 68-2-6 Standaard |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C ~ +70°C |
| Verpakking | 50 paren per zak |
Bedrijf: Wuxi Fofia Technology Co., Ltd.
E-mail: Shaun@fofia.com
WhatsApp: +86-18006171255
Website: www.fofiatag.com
Contactpersoon: Shaun
Tel.: +8618006171255